Hibaüzenet

OK
APPLIKÁCIÓS- ÉS SZERVIZMÉRNÖK

Ügyfelünk, az SEW-EURODRIVE a modern, automatizált ipari termelőcégek első számú beszállítója, nagynevű autóipari és egyedi gépgyártók kizárólagos partnere.
Budapesti székhelyű, családias méretű csapatunkba keresünk új munkatársat.

További hírek a cég életéről itt:

Feladatok / Responsibilities:
  • a sales csapat támogatása,
  • hajtásrendszer elemeinek kiválasztása, méretezése,
  • automatizálási projektekben való részvétel,
  • új rendszerek installálása és beüzemelése,
  • a szakmai és termékismeret állandó fejlesztése, naprakészen tartása,
  • a meglévő rendszerek karbantartása és szervizelése.
Elvárások / Requirements:
  • villamos-, mechatronikai vagy gépészmérnöki végzettség,
  • kommunikációs szintű angol- vagy németnyelv-tudás,
  • hasonló területen (szerviz, karbantartás, applikációs mérnöki munka) szerzett szakmai tapasztalat,
  • hajlandóság utazásra és helyszíni munkavégzésre a különböző termelőcégeknél.
Előny:
  • hajtástechnikai ismeretek,
  • PLC programozási ismeretek.
  • törvénytisztelő és az egyedi személyiséget szem előtt tartó, maximalista vállalati kultúra,
  • magas szintű fizetés,
  • korlátlan magánhasználatú céges autó,
  • modern munkaeszközök és kulturált munkakörnyezet,
  • bónusz.
Jelentkezését a cv@fodorhr.hu e-mail címre várjuk.