Hibaüzenet

OK
BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ

Ügyfelünk, az SEW-EURODRIVE egy piacvezető német világcég, amely a legmagasabb ipari igényeknek megfelelő, saját fejlesztésű hajtóműveket és villanymotorokat gyárt és forgalmaz; a modern, automatizált ipari termelőcégek elsőszámú beszállítója. A világszinten 20.000 főt foglalkoztató cégcsoport hazai leányvállalata Óbudán működik, a családias méretű iroda értékesítéssel, szervizzel és egyedi gyártással foglalkozik, nagynevű autóipari és egyedi gépgyártók kizárólagos partnere. A piaci igények kielégítése érdekében nő a csapat, bővül a magyarországi tevékenység, ezért új kollégát keresünk az értékesítő csapatba.

Feladatok / Responsibilities:
  • bejövő megkeresésekre reagálva árajánlatok kidolgozása,
  • műszaki konfiguráció és testreszabás,
  • reaktív értékesítés meglévő partnereknek,
  • kisebb projektek menedzselése,
  • adatbázisok karbantartása,
  • értékesítő mérnökök munkájának segítése.
Elvárások / Requirements:
  • társalgási szintű angolnyelv-tudás,
  • hasonló feladatkörben (pl. belső értékesítő, értékesítés támogató, értékesítési asszisztens, ajánlatadó) szerzett gyakorlat,
  • műszaki érzék, ismeret vagy képzettség (pl. elektronika, mechatronika, mechanika),
  • tanulásra vagy önképzésre való igény,
  • szociális, ügyfélorientált attitűd.
Előny:
  • műszaki tanulmányok,
  • felsőfokú végzettség,
  • németnyelv-tudás.

  • vonzó, versenyképes juttatási csomag: alapfizetés, bónusz, cafeteria, telefon,
  • nyugat-európai színvonalú munkakörnyezet,
  • komplex és változatos munkakör,
  • nagy múltú cégcsoport stabil pénzügyi háttérrel és folyamatos növekedéssel,
  • fejlődési lehetőség,
  • szakmai tréningek,
  • fiatalos, kis létszámú, jó hangulatú csapat.
Jelentkezését a cv@fodorhr.hu e-mail címre várjuk.