Hibaüzenet

OK
PROJECT MANAGER (ingatlanfejlesztés)

Ügyfelünk egy innovatív megoldásokat előtérbe helyező, új generációs ingatlanfejlesztő cég, amely ipari/logisztikai ingatlanok terén nyújt komplex szolgáltatásokat ügyfelei részére, ideértve a fejlesztést, kivitelezést és üzemeltetés egyaránt. Dinamikusan fejlődő budapesti csapatukba keresünk új munkatársakat, bővítés okán.

Feladatok / Responsibilities:
  • műszaki egyeztetések lefolytatása
  • az üzletfejlesztési folyamatok támogatása műszaki oldalról
  • a bérlői igények felmérése és a szükséges átalakítások ill. kiépítések meghatározása
  • projekt előkészítés
  • költségbecslések és költségvetések készítése
  • ütemterv készítés (kivitelezési és pénzügyi egyaránt)
  • a büdzsé összeállítása
  • az esetleges kockázatok jelzése
  • az ütemtervek és a büdzsé nyomon követése
  • egyeztetések lefolytatása
  • szerződéskötés előkészítése
Elvárások / Requirements:
  • néhány év, hasonló feladatkörben szerzett tapasztalat kivitelező cégnél vagy beruházói oldalon
  • építész/építőmérnöki végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • felhasználói szintű MS-Office ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • kitűnő probléma-megoldó és szervezőkészség
Ajánlat / Offer:
  • Nagy volumenű fejlesztési projektek
  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Professzionális csapat
  • Lehetőség a hibrid munkavégzésre, részben home office-ban
  • Központi helyen található, modern iroda
  • Versenyképes juttatási csomag, béren kívüli juttatásokkal (pl. cégautó, cafeteria, bónusz)
Pályázatát a cv@fodorhr.hu e-mail címre várjuk.