Hibaüzenet

OK
PROJEKT- MENEDZSMENT VEZETŐ (ingatlanfejlesztés)
A megbízó bemutatása / Our Client:

Ügyfelünk egy évtizedek óta sikeresen prosperáló cégcsoport, amely építőipari és ingatlanfejlesztési tevékenységet folytat. Számos nagyberuházás generál kivitelezését és emellett saját fejlesztésű projektek megvalósítását is magáénak tudja. Jelenleg a kelet-magyarországi régióban működő, növekedésben lévő mérnökirodájuk irányításához keresünk új vezetőt.

Feladatok / Responsibilities:
  • mérnöki szolgáltatások nyújtása cégcsoporton belül a saját beruházásokhoz és fejlesztésekhez kapcsolódóan
  • 4-5 fős csapat irányítása (projektvezetők és előkészítők)
  • teljes körű projektmenedzsment biztosítása:
    o    előkészítés,
    o    részvétel a koncepcióalkotásban,
    o    a tervezés és a kivitelezés pályáztatása,
    o    terveztetés,
    o    közreműködés a lebonyolító kiválasztásában,
    o    a lebonyolítás nyomon követése a beruházó oldaláról,
    o    a fejlesztés lezárása és átadása működtetésre
  • részvétel a csapat bővítésében és az új kollégák kiválasztásában a cégcsoport HR osztályával együttműködve
  • jelentési kötelezettség a holding felé

Elvárások / Requirements:
  • több éves tapasztalat projektek előkészítésében és lebonyolításában
  • ingatlanfejlesztésben szerzett gyakorlat
  • felsőfokú végzettség (a műszaki végzettség preferált, de megfelelő szakmai tapasztalat esetén a gazdasági, esetleg jogi tanulmányok sem jelentenek kizáró okot)
  • vezetői tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • kiváló tárgyalási készség
  • műszaki affinitás és üzleti érzék
  • felhasználói szintű informatikai ismeret
  • pro-aktivitás
  • kelet-magyarországi lakhely (pl. Hajdú-Bihar, Szabolcs-Szatmár-Bereg, Borsod-Abaúj-Zemplén) vagy hajlandóság a költözésre
  • BIM ismeret és/vagy a fenntarthatósági szempontok ismerete és alkalmazása előny lehet
Ajánlat / Offer:
  • karrierlehetőség egy nagy múltú, folyamatosan növekedő cégcsoportnál
  • változatos, izgalmas projektek
  • versenyképes jövedelemcsomag (alapfizetés, bónusz, cafeteria, cégautó
Jelentkezését a cv@fodorhr.hu e-mail címre várjuk szakmai önéletrajzzal, amely a projektreferenciákat is tartalmazza.