Hibaüzenet

OK
SZENIOR ÉPÜLET-VILLAMOSSÁGI PROJEKTVEZETŐ

Ügyfelünk egy nemzetközi cégcsoport budapesti leányvállalata, amely ingatlanfejlesztéssel foglalkozik, és évtizedek óta jelentős szerepet tölt be a hazai ingatlanpiacon. Jelenleg kapacitásbővítés céljából keresünk új munkatársat egy tapasztalt villamosmérnök szakember személyében.

Feladatok / Responsibilities:
  • Műszaki tervek és költségvetések ellenőrzése
  • Pályáztatás, anyagbeszerzés és a kivitelezések adminisztratív támogatása
  • Az egyes projektek elektromos munkáinak a szervezése, irányítása, ellenőrzése és a budget tartása
  • Az építésvezetők szakmai irányítása
  • A szakági és szakmai kompetenciák felelős képviselete a kivitelezések során
  • Adatszolgáltatás biztosítása
  • Elektromos témában teljes körű műszaki támogatás nyújtása
Elvárások / Requirements:
  • Villamosmérnöki végzettség
  • Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat kivitelezési területen
  • Gyakorlat magasépítési projektek kapcsán
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rátermettség, vezetői készség
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság
  • Stabil pénzügyi háttérrel és hosszú távú perspektívával rendelkező cég
  • Nagy volumenű, budapesti projektek
  • Lehetőség a folyamatos szakmai fejlődésre
  • Versenyképes jövedelemcsomag, ideértve az alapbért, a cafeteriát, a bónuszt és a céges autót korlátlan magánhasználatra
  • Professzionális, összetartó csapat
Jelentkezését a cv@fodorhr.hu e-mail címre várjuk.