Hibaüzenet

OK
SZENIOR ÉRTÉKESÍTÉSI IGAZGATÓ / ÜGYVEZETŐ

Ügyfelünk egy nyugat-dunántúli székhelyű, a közép-kelet-európai régióban aktív, közúti és vasúti fuvarozást végző cégcsoport, amely folyamatosan növekszik az akvizícióknak köszönhetően, így mára az iparág meghatározó piaci szereplőjévé vált. A közúti fuvarozást 600 fő végzi 500 kamionnal, és ezen belül az egyik, 180 főt foglalkoztató leányvállalat elsősorban tankerekre és veszélyes árukra specializálódott. Ennek a cégnek az élére keresünk elsőszámú vezetőt.

Feladatok / Responsibilities:
  • hazai és nemzetközi üzletfejlesztés: új ügyfelek proaktív felkutatása Európa szerte;
  • a nyújtott szolgáltatásaink folyamatos fejlesztése az ügyféligények minél eredményesebb, magasabb színvonalú kielégítése érdekében;
  • a kiemelt ügyfélkapcsolatok ápolása és fejlesztése;
  • a társaság üzleti tevékenységének és gazdálkodásának irányítása, egy 3 fős menedzseri csapaton keresztül;
  • felelős üzleti és pénzügyi döntéshozatal, a célok és tervek elérésének, illetve az erőforrások hatékony felhasználásának érdekében;
  • a társaság jogszabályoknak megfelelő működésének biztosítása;
  • élenjáró szervezési és működési gyakorlatok meghonosítása, szervezetfejlesztés;
  • komplex elemző modellek alkalmazása;
  • a jelentési és beszámolási kötelezettségek teljesítése időben és elvárt minőségben.
Elvárások / Requirements:
  • legalább 5 év, vezetői pozícióban szerzett gyakorlat szállítmányozás / logisztika / fuvarozás területén;
  • minimum heti 3 nap munkavégzés a nyugat-dunántúli irodában;
  • értékesítési- és üzletfejlesztési tapasztalat;
  • utazási hajlandóság itthon és külföldre egyaránt, az ügyféligények függvényében
  • tárgyalóképes angolnyelvtudás;
  • képesség a csapat motiválására, fejlesztésére és az elkötelezettség növelésére az üzleti célok megvalósítása érdekében;
  • tulajdonosi szemlélet;
  • jó kommunikációs és együttműködési készség.
Előny:
  • értékesítési igazgatói vagy divízió vezetői pozícióban szerzett tapasztalat;
  • vegyi termékek fuvarozásával kapcsolatos ismeretek.
  • versenyképes jövedelem az üzleti eredményesség függvényében;
  • céges autó;
  • szolgálati lakás;
  • rugalmas munkaidő beosztás;
  • lehetőség heti 2 nap munkavégzésre otthonról vagy a cég budaörsi, központi irodájából;
  • családias légkör;
  • biztos munkahely, hosszú távú karrier és fejlődési lehetőség.
Jelentkezését a cv@fodorhr.hu e-mail címre várjuk.