Hibaüzenet

OK
SZENIOR KÖNYVELŐ

Ügyfelünk egy nemzetközi cégcsoport budapesti leányvállalata, amely több évtizedes sikeres működést tudhat magáénak, és komplex szolgáltatásokat nyújt nemzetközi ügyfelek számára. 100 fős irodájukba keresünk új munkatársat egy tapasztalt szakember személyében, a 20 fős könyvelőiroda számára.

Feladatok / Responsibilities:
  • Cégek önálló, teljes körű könyvelése
  • Adóbevallások készítése
  • Zárási feladatok elvégzése
  • Éves beszámolók elkészítése
  • Könyvvizsgálat támogatása
  • Közreműködés az adóvizsgálatokban
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
Elvárások / Requirements:
  • Mérlegképes könyvelői végzettség és szakirányú diploma
  • Több éves gyakorlat könyvelés területén
  • Szakmai tapasztalat teljeskörű könyvelésben
  • Angol nyelvtudás (legalább alapfok)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek: Excel, könyvelőprogram (pl. SAP, Kulcs-Soft)
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt
  • Precizitás, terhelhetőség
  • IFRS és/vagy adótanácsadói végzettség előnyt jelenthet
  • Érdekes, felelősségteljes munka és szakmai fejlődési lehetőség
  • Családias légkör, támogató, barátságos munkakörnyezet
  • Professzionális, 20 fős csapat, magasan képzett munkatársakkal
  • Stabilitás, kiszámíthatóság
  • Versenyképes jövedelem: kb. havi bruttó 1 millió forint alapbér és bónusz
  • A munkába állás ideje rugalmas, ideálisan 2024. szeptember
  • Kellemes, belvárosi munkahelyi környezet egy park közelében
  • Próbaidő után lehetőség a hibrid munkavégzésre
Jelentkezését a cv@fodorhr.hu e-mail címre várjuk.