Hibaüzenet

OK
SZOLGÁLTATÁSI VEZETŐ

Ügyfelünk egy jelentős piaci szerepet betöltő, nagy múltra visszatekintő cégcsoport, amely komplex műszaki megoldásokat - ideértve különböző termékeket, rendszereket és szolgáltatásokat - kínál üzleti partnerei számára. Jelenleg budapesti irodájukba keresünk vezetőt egy tapasztalt szakember személyében.

Feladatok / Responsibilities:
  • a szerviz, a helpdesk és a számlázási területek irányítása
  • az alvállalkozók munkájának koordinálása és felügyelete
  • a partnerszerződéseknek megfelelő szolgáltatási színvonal biztosítása
  • a működési folyamatok elemzése és fejlesztése
  • aktív részvétel az üzletfejlesztésben és a termékfejlesztési folyamatban
  • jelentési kötelezettség az ügyvezető felé
Elvárások / Requirements:
  • felsőfokú végzettség (a műszaki tanulmányok előnyt jelenthetnek)
  • informatikai, telekommunikációs vagy más szolgáltató cégnél szerzett gyakorlat
  • tapasztalat vezetői pozícióban
  • középfokú angol nyelvtudás
  • vezetői képességek
  • műszaki affinitás
  • SLA-k szerinti szolgáltatásban és ügyfélkezelésben való jártasság
  • kreativitás
  • pro-aktív hozzáállás
  • dinamizmus és rugalmasság
Ajánlat / Offer:
  • stabil cégcsoport, több évtizedes sikeres piaci múlttal
  • lehetőség a szakmai fejlődésre és az innovatív ötletek megvalósítására
  • professzionális csapat
  • kellemes munkakörnyezet
  • versenyképes jövedelemcsomag (alapfizetés, cégautó és bónusz)
Jelentkezését a cv@fodorhr.hu e-mail címre várjuk.