Hibaüzenet

OK
TÁRSASHÁZKEZELŐ

Ügyfelünk egy jelentős piaci szerepet betöltő szolgáltató cég, amely dinamikus növekedése okán új munkatársat keres budapesti irodájába, egy tapasztalt szakember személyében, újépítésű lakóingatlanok kezeléséhez.

Feladatok / Responsibilities:
  • A törvény által előírt feladatok teljes körű, önálló ellátása
  • Tulajdonosokkal/bérlőkkel történő kapcsolattartás
  • Adminisztratív feladatok ellátása, ideértve:
    o    a bejelentések rögzítését és kezelését,
    o    a központi nyilvántartás naprakész vezetését,
    o    a biztosítási események nyilvántartását,
    o    a biztosítási számlák beérkezésének és kifizetésének követését,
    o    szakvizsgálatok nyilvántartását,
    o    a számlák igazoltatását és továbbítását utalásra
  • Szoros együttműködés a biztosítóval, a könyveléssel és a műszaki csapattal
  • A bejelentett hibák és problémák felvétele, majd eljuttatása a megfelelő ügyintézőhöz
  • A szemléken való aktív részvétel
Elvárások / Requirements:
  • Legalább 2-3 év szakmai tapasztalat hasonló területen (pl. társasházkezelés, közös képviselet, lakóingatlan üzemeltetés)
  • Társasházkezelő OKJ végzettség
  • Képesség a felmerülő műszaki problémák hatékony megközelítésére
  • Társasházi törvény ismerete
  • Az angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Lehetőség a folyamatos szakmai fejlődésre és egy hosszú távú karrier megvalósítására
  • Főállású alkalmazotti státusz egy folyamatosan fejlődő, pénzügyileg stabil, nagy múltú cégcsoport tagjánál
  • Versenyképes jövedelemcsomag, ideértve az alapfizetést, a cafeteriát és a bónuszt
Jelentkezését a cv@fodorhr.hu e-mail címre várjuk.