Hibaüzenet

OK
VÁLLALKOZÁSI IGAZGATÓ (generál kivitelezés)

Ügyfelünk egy több évtizedes sikeres működéssel rendelkező építőipari generálkivitelező cég, amely már számos nagy volumenű, jól ismert és sikeres projektet tudhat magáénak. A kelet-magyarországi régióban való működésük továbbfejlesztése és bővítése okán keresünk vezetőt a debreceni irodájukba egy tapasztalt szakember személyében, a vállalkozási terület irányításához.

Feladatok / Responsibilities:
  • a vállalkozási csapat irányítása (kb. 10 fő)
  • a versenykiírások és ajánlattételi felhívások folyamatos figyelemmel kísérése
  • javaslattétel a megpályázandó munkák kiválasztására
  • az árajánlat készítés koordinálása
  • az építtetői igények felmérése
  • javaslattétel az építtető felé (alternatív) műszaki megoldásokra vonatkozóan
  • cégképviselet a tárgyalásokon
  • az alvállalkozói szerződések létrehozása
  • a hatósági engedélyek beszerzése a kivitelezés megkezdéséhez
  • kapcsolattartás a tervezővel és az építtetővel, ill. a cég képviselete a bejárásokon
  • a tervdokumentációk és költségvetések mennyiségi, minőségi, ár és műszaki megvalósíthatóság szempontokból történő felülvizsgálatának irányítása
  • a projektcsapatok ellátása a kivitelezéshez szükséges tervekkel, költségvetésekkel, adatokkal
  • egységárak kidolgoztatása és az esetleges árváltozások figyelemmel kísértetése
  • jelentési kötelezettség az ügyvezető igazgató felé
Elvárások / Requirements:
  • hasonló feladatkörben szerzett szakmai tapasztalat generál / szakági kivitelező cégnél vagy megrendelői oldalon
  • műszaki diploma (pl. építészmérnök, építőmérnök)
  • vezetői gyakorlat
  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • kiváló tárgyalási készség és üzleti érzék
  • felhasználói szintű informatikai ismeret
  • pro-aktív, nyitott és rugalmas személyiség
Ajánlat / Offer:
  • változatos, nagy volumenű projektek
  • karrierlehetőség egy nagy múltú, folyamatosan növekedő cégcsoportnál
  • versenyképes jövedelemcsomag (alapfizetés, bónusz, cafeteria, cégautó
  • költözés esetén lakhatási támogatás